Atvērt filtrus
Ielādēt vairāk

Mazlietoti BMW ikviena gaumei un vajadzībām

Neatkarīgi no tā, kāda veida automašīna jums nepieciešama, plašajā BMW modeļu klāstā noteikti atradīsiet piemērotu variantu. Auto Tirgus piedāvājumā – pārbaudīti, mazlietoti BMW automobiļi no Vācijas un citām Eiropas valstīm!

Īss ieskats populārākajos BMW modeļos

Viena no BMW zīmola popularitātes atslēgām – ražotājs piedāvā ļoti daudzveidīgus automašīnu modeļus, tāpēc to klāstā ikviens var piemeklēt sev atbilstošu automobili. Lūk, dažas no iecienītākajām BMW automašīnām:

  • BMW 1. sērija - nelieli automobiļi; viens no populārākajiem modeļiem ir BMW 118 – hečbeks, kas lieliski iederas pilsētas satiksmē, taču tajā pašā laikā nodrošina visu nepieciešamo dinamiskai braukšanai pa šoseju. Labs auto jaunajām ģimenēm, jo gana plaša ir gan aizmugurējā sēdekļu rinda, gan bagāžas nodalījums. Pieejamas arī kupejas un kabrioleta versijas;
  • BMW 3. sērija - automobiļi, kas izceļas ar lielisku cenas, veiktspējas un komforta attiecību. Pieejami ar dažādām virsbūves konfigurācijām (universāļi, kupejas, sedani);
  • BMW 5. sērija - klasi augstākas automašīnas par BMW 3. sēriju. Noteikti jāizceļ to gaumīgais interjers, braukšanas komforts, ērtā vadāmība un bagātīgais aprīkojuma klāsts;
  • BMW 7. sērija - luksusa sedani, kas komentārus neprasa. Tie piedāvā augstākā līmeņa komfortu, dizainu un dinamiku, kā arī izceļas visos pārējos aspektos;
  • BMW X sērija - apvidus automašīnas jeb džipi. Viens no iecienītākajiem un zināmākajiem modeļiem ir BMW X5, kas izceļas ar modernu aprīkojumu, atturīgi elegantu dizainu un plašu salonu, savukārt BMW X3 ir nedaudz mazāks džips, salīdzinot ar X5 modeli. Arī tā aprīkojums ir vienkāršāks, taču līdz ar to draudzīgāka ir automašīnas cena. Lieliska izvēle tiem, kuri vēlas pamēģināt apvidus automobiļu sniegtās iespējas.

Šie, protams, ir vien daži no BMW modeļiem. Ieskatieties mūsu sludinājumu sadaļā – tajā atrodami ļoti dažādi lietoti BMW automobiļi, turklāt piedāvājumu regulāri atjaunojam.

Skatīt sludinājumus

Auto Tirgus piedāvājumā – tikai un vienīgi pārbaudīti BMW mazlietoti auto

Pērkot lietotu vai mazlietotu automašīnu, svarīgi izvēlēties uzticamu pārdevēju. Mēs, Auto Tirgus, ikvienu sludinājumos redzamo automobili pirms tam rūpīgi pārbaudām, lai pircēji varētu būt droši, ka tas ir darba kārtībā. Turklāt, ja pirkums neapmierina, piedāvājam iespēju nopirkto auto 14 dienu laikā atgriezt. Tam visam komplektā – OCTA polise mēnesim kopš pirkuma veikšanas brīža, pilna degvielas tvertne, kā arī visu vajadzīgo dokumentu sagatavošana un reģistrācija CSDD no mūsu puses.

Auto Tirgus ir pareizā izvēle, ja jūs interesē mazlietoti BMW vai jebkuras citas markas automašīnas. Ja nepieciešams, palīdzēsim piesaistīt finansējumu no bankas vai nebanku aizdevēja, turklāt esošo automašīnu iespējams izmantot daļējai jaunā auto vērtības segšanai. Izvēlieties jums interesējošo automobili, aizpildiet pieteikuma formu un gaidiet ziņu no mūsu menedžera!

Dažādu marku un modeļu lietoti un mazlietoti auto

Vai meklējat, kur pirkt lietotu auto, bet nezināt, ar ko sākt? Pie mums ir pieejamas vairāk nekā 200 dažādas automašīnas plašā cenu diapazonā, kas pirms pārdošanas tiek rūpīgi pārbaudītas. Mūsu autocentrā pārdošanai ir sagatavoti dažāda tipa lietoti un mazlietoti auto, un tie visi ir pieejami ar izdevīgiem nosacījumiem.
Automašīnas ir iespējams apskatīt mūsu mājaslapas katalogā vai arī uz vietas autocentrā Rīgā, Granīta ielā 2. Jaunas automašīnas iegāde ir pavisam vienkārša – izvēlieties jums interesējošu automašīnu un aizpildiet pieteikumu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar jums sazināsies kāds no mūsu menedžeriem, lai informētu par automašīnas iegādes iespējām.

Mazlietoti auto ar garantiju, neatkarīgi no kredītvēstures

Mūsu autocentrā piedāvājam lietotas mašīnas plašā cenu diapazonā, un pirms pārdošanas tiek rūpīgi pārbaudīts to tehniskais stāvoklis, neatkarīgi no auto izlaiduma gada. Katrs auto iegādes darījums tiek apstiprināts ar līgumu, tāpēc klientiem sniedzam garantijas par iegādātā auto kvalitāti. To apstiprina arī mūsu 14 dienu politika – ja ar automašīnu nebūsiet apmierināts, jums ir 14 dienu atgriešanas tiesības.
Pie mums ir pieejami ļoti izdevīgi auto iegādes nosacījumi, jo mazlietotas un lietotas automašīnas pie mums varat iegādāties arī tad, ja jums ir slikta vai sabojāta kredītvēsture.

Ātrs un vienkāršs auto iegādes process

Iegādāties kādu no mūsu auto centrā pieejamajiem auto ir pavisam vienkārši. Mūsu mājaslapas katalogā jūs atradīsiet vairāk nekā 200 dažādas mazlietotas automašīnas, kuru aprakstā varat iepazīties ar konkrētā auto komplektāciju un tehnisko stāvokli. Lai auto atrašana būtu vieglāka, izmantojiet pieejamos filtrus, kuros iespējams atlasīt auto pēc markas, modeļa, ražošanas gada, virsbūves tipa un citiem parametriem.
Izvēlieties savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošo auto, un aizpildiet pieteikumu. Pēc pieteikuma iesniegšanas ar jums sazināsies mūsu menedžeris. Lai procesu mūsu klientiem padarītu vēl vienkāršāku, mēs nodrošināsim visu formalitāšu nokārtošanu – piesaistīsim finansējumu, sagatavosim auto pirkuma dokumentus, veiksim tā reģistrāciju CSDD un nodrošināsim OCTA pirmajam mēnesim.

Lietotu auto tirdzniecība Rīgā – plašākā auto izvēle un
izdevīgākie nosacījumi

Piesakiet auto iegādi mūsu mājaslapā, vai brauciet auto apskatīt pie mums uz autocentru Rīgā, Granīta ielā 2, lai pārliecinātos, ka pie mums pieejamas labas automašīnas un izdevīgi iegādes nosacījumi, neatkarīgi no jūsu maksātspējas.
Lai uzzinātu, kā mazlietotu auto tirdzniecība noris pie mums, aicinām iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem par auto iegādi..

Biežāk uzdotie jautājumi

1.

Kāds ir auto iegādes process?

Mūsu mājaslapā ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, kuru izskatīsim 30 minūšu laikā, lai ar jums varētu sazināties mūsu menedžeris un informēt par auto iegādes iespējām.

2.

Vai mājaslapā ir iespējams pieteikties konkrētas automašīnas iegādei?

Jā, pie katras automašīnas mājaslapā ir atrodama pieteikuma forma. Aizpildot formu, mūsu menedžeri saņems jūsu aizpildīto pieteikumu par konkrēto automašīnu.

3.

Vai ir pieejami mazlietoti auto no Vācijas?

Mūsu autocentrā ir pieejami vairāk nekā 200 dažādu marku un modeļu lēti lietoti auto. Tie tiek iepirkti Vācijā, kā arī lielākajās auto izsolēs visā Eiropā. Pirms auto tiek iegādāti, rūpīgi tiek pārbaudīts to tehniskais stāvoklis.

4.

Vai manis noskatītajam auto tiek dota garantija?

Pie mums ir pieejami vairāk nekā 200 lietoti auto ar garantiju, un visi garantijas nosacījumi tiek atrunāti pirkuma līgumā. Pirkuma līgums un tā noteikumi ikvienam ir pieejami mūsu mājaslapā.

5.

Kādu papildu aprīkojumu es varu saņem, iegādājoties auto?

Visiem iegādātajiem auto mēs dāvanā līdzi dodam ziemas vai vasaras riepas – atkarībā no sezonas. Tāpat visas pirkuma izmaksas tiek segtas no mūsu puses – gan CSDD izmaksas, gan OCTA pirmajam mēnesim, tāpēc auto iegādei nav nepieciešama pirmā iemaksa. Piedāvājam arī citas īpašas akcijas un kampaņas, tāpēc aicinām sekot līdzi piedāvājumiem mūsu mājaslapā.

6.

Vai visiem lietotajiem un mazlietotajiem auto tiek veikta diagnostika?

Mēs esam pārliecināti, ka lietots auto var kalpot gadiem ilgi, ja par to attiecīgi rūpējas. Pie mums servisa centrā katra automašīna pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudīta, lai pie jaunā īpašnieka tā nonāktu labā stāvoklī. Servisa speciālisti pirms auto pārdošanas veic pārbaudi auto virsbūvei, dzinējam, ritošajai daļai, ātrumkārbai, elektronikai un salonam, lai pārliecinātos, ka klientam tiek pārdots auto, kas ir darba kārtībā un bez nepieciešamības veikt papildu ieguldījumus.