Aizpildi pieteikumu un noskaidro savas iespējas. Saņem atbildi 30 min. laikā.


Nocenoti
ikmēneša
maksājumi!
Auto no 1€ dienā!

Auto līzings jūsu nākamās automašīnas iegādei

Ja domājat par jauna auto iegādi, taču finansiālais stāvoklis vai citi apsvērumi neļauj to iegādāties, uzreiz maksājot pilnu summu, izvēlieties auto iegādāties līzingā. Automašīnas līzings ir kļuvis par ļoti populāru auto iegādes finansēšanas veidu gan privātpersonām, gan uzņēmumu īpašniekiem, kas vēlas papildināt savu autoparku. Tas ļauj lietot automašīnu jau pēc pirkuma dokumentu parakstīšanas, bez starta kapitāla.

Izmantojot mūsu sniegtos pakalpojumus un finansiālo atbalstu, pavisam īsā laikā varēsiet kļūt par jauna auto īpašnieku. Auto līzings ir izdevīgs risinājums kā privātpersonām, tā uzņēmumiem, un pie mums lietoti auto uz nomaksu ir pieejami ātri un vienkārši.

Auto līzings visiem dažos vienkāršos soļos

Īstā auto izvēle un iegāde ne vienmēr ir tas vienkāršākais process. Tieši tādēļ mēs saviem klientiem sniedzam iespēju pavisam neilgā laikā tikt pie kārotās automašīnas, neuztraucoties par formalitātēm. Viss, ko nepieciešams darīt, ir izvēlēties kādu no vairāk nekā 200 automašīnām, bet tālāko paveiksim mēs.

1.

Lai pieteiktos līzingam, ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu mūsu mājaslapā, lai mēs varam izvērtēt jūsu iespējas iegādāties noskatīto automašīnu. Pēc anketas iesniegšanas mēs ar jums sazināsimies, lai informētu par auto iegādes iespējām. Lai atvieglotu auto iegādes procesu, par formalitāšu nokārtošanu parūpēsimies mēs.

2.

Kad ir apstiprināts līzings auto iegādei, mēs parūpēsimies par CSDD izdevumiem un iegādes dokumentu noformēšanu. Paralēli tam, katram tikko iegādātam auto mēs segsim OCTA izmaksas pirmajam lietošanas mēnesim.

Lietoti auto uz nomaksu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem

Auto līzings no 18 gadiem ir pieejams jebkurai privātpersonai, un jūs līzingā varat iegādāties dažādu marku un modeļu automašīnas – Audi, Volkswagen vai BMW līzings jums būs pieejams ar vienādiem nosacījumiem, neatkarīgi no automašīnas veida.

Auto līzings uzņēmumiem atrisinās jautājumu par autoparka izveidi, uzsākot savu biznesu. Tādējādi pat ar salīdzinoši nelieliem finansiāliem ieguldījumiem jūs varēsiet nodrošināt savus darbiniekus ar automašīnām.

Izdevīgs auto līzings un nosacījumi, un individuāla pieeja katram klientam

Pie mums ir pieejams pilna servisa līzings ar izdevīgiem nosacījumiem un individuālu pieeju katram klientam, atkarībā no finansiālā stāvokļa un iespējām dotajā brīdī. Atvieglojot auto iegādes procesu, klientiem piedāvājam auto iegādi bez pirmās iemaksas, kā arī auto iegādi cilvēkiem ar nelabvēlīgu kredītvēsturi.

Labākais auto līzings ir tāds, kas ir individuāli pielāgots katram topošajam auto īpašniekam, tāpēc, lai saprastu savas iespējas iegādāties automašīnu līzingā, aizpildiet pieteikuma anketu mūsu mājaslapā. Tikmēr aicinām iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas saistīti ar Auto Tirgus pieejamajām auto līzinga un auto iegādes finansēšanas iespējām.

Biežāk uzdotie jautājumi

1.

Kā ir iespējams saņemt līzingu?

Lai saņemtu līzingu ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu mūsu mājaslapā. Pēc anketas aizpildīšanas ar jums sazināsies mūsu menedžeris.

2.

Kādi dokumenti nepieciešami, lai saņemtu līzingu?

Dodoties slēgt līgumu uz mūsu autocentru Rīgā, Granīta ielā 2, līdzi nepieciešams ņemt pasi vai ID karti. Tāpat nepieciešams arī izraksts no bankas konta.

3.

Vai auto iegādei ir nepieciešama ķīla vai galvotājs?

Nē, lai iegādātos auto nav nepieciešams ne galvotājs, ne ķīla.

4.

Vai man būs pieejams auto līzings bez izziņām no darba devēja?

Jā, līzings būs pieejams, un izziņu no darba devēja mēs neprasām.

5.

Vai ir iespējams iegādāties auto, ja nav pastāvīga darba vieta?

Auto līzings bez darba vietas ir pieejams – pastāvīga darba vieta ir vēlama, taču nav obligāta prasība. Saņemot pieteikumus no klientiem, katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi.

6.

Vai ir jāveic pirmā iemaksa un kāds ir tās apmērs?

Pie mums ir pieejams auto līzings bez pirmās iemaksas – lai sēstos pie jauna auto stūres nav nepieciešams pamata kapitāls.

7.

Kāda ir līzinga procentu likme?

Procentu likme ir atkarīga no iegādājamā auto cenas, kā arī termiņa, uz kādu auto tiek iegādāts līzingā. Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 10 labi pazīstamām un uzticamām līzinga kompānijām, un katrs auto iegādes gadījums tiek vērtēts atsevišķi, kas arī noteiks procentu likmes apmērus. Pēc anketas iesniegšanas ar jums sazināsies mūsu menedžeri, piemeklējot izdevīgāko risinājumu tieši jūsu vajadzībām un maksātspējai.

8.

Vai mans vecais auto var kalpot kā pirmā iemaksa?

Jā, jūsu vecais auto var tikt izmantots kā daļa no samaksas. Pirms jaunā auto iegādes tiks noteikta jūsu vecās automašīnas vērtība, kas kalpos kā pirmā iemaksa.