Par mums

Plašākā lietotu auto izvēle vienuviet

Mēs zinām, ka auto izvēles process var būt grūts un ilgs, tāpēc www.autotirgus.lv un mūsu autocentrā Rīgā, Granītā ielā 2, vienlaikus ir pieejamas vairāk nekā 200 pārbaudītas automašīnas no Latvijas un Eiropas, plašā cenu diapazonā.

Tiklīdz esat ieraudzījuši sev interesējošo auto, mājas lapā varat aizpildīt arī pieteikumu, kuru izskatīsim 30 minūšu laikā un sazināsimies, lai informētu par auto iegādes iespējām.

Katram auto iegādes darījumam
tiek sagatavots līgums
No katra darījuma tiek samaksāti
nodokļi un tie notiek oficiāli caur banku
14 dienu atgriešanas
tiesības automašīnām

Auto iegāde vienkārši un ērti

Lai auto izvēles un iegādes process būtu maksimāli vienkāršs un ērts, mūsu klientiem ir tikai jāizvēlās savām vajadzībām atbilstošs auto, visas pārējās formalitātes nokārtosim mēs.

Veiksim gan auto reģistrāciju CSDD, gan sagatavosim pirkuma dokumentus, piesaistot finansējumu auto iegādei bez pirmās iemaksas, sadarbībā ar kādu no Latvijas banku un nebanku aizdevējiem.

Katram auto arī segsim OCTA apdrošināšanas izmaksas pirmajam mēnesim. Attiecīgi tiklīdz ir parakstīts līgums par auto iegādi, klients uzreiz var sēsties auto un doties ceļā.

Ja meklē labu lietotu auto, tad ej uz mūsu auto katalogu un aizpildi pieteikumu vai apmeklē mūsu autocentru Rīgā, Granīta ielā 2.