Atvērt filtrus
Pārdots
Garantija
AUDI A6 QUATTRO
- 9%
2011
Dīzelis
3.0
Automātiskā
Universālis
TA: 12.2022
316136 km
15200 €
13900 €
no 174 €/mēn.
Pieteikties
Ielādēt vairāk

Mazlietoti Audi teicamā stāvoklī

Audi – tā ir automobiļu kompānija, kuras vēsture ir vairāk nekā gadsimtu sena. Iegādājieties kādu no šīs markas automašīnām Auto Tirgū! Šeit jūs sagaida pārbaudītas automašīnas par draudzīgām cenām ar dažādām noderīgām priekšrocībām.

Mazlietoti Audi bez pirmās iemaksas

Nereti automašīnas iegādi problemātisku padara pirmās iemaksas nepieciešamība, kas parasti ir vairāki tūkstoši eiro, turklāt jārēķinās ar dažādiem papildu izdevumiem. Mēs saviem klientiem nākam pretī, piedāvājot iespēju iegādāties gan lietotas Audi automašīnas, gan citu marku spēkratus ar 0 EUR pirmo iemaksu. 

Tieši tā – pērkot automašīnu Auto Tirgū, pirmās iemaksas gluži vienkārši nav, turklāt parūpējamies arī par vajadzīgo dokumentu sakārtošanu un auto reģistrāciju CSDD. Vēl jāpiemin, ka esošā automašīna var kalpot kā daļa no maksājuma, bet, ja automobilis tomēr nepatiks, 14 dienu laikā to varēs atgriezt.

Piemērotu Audi iespējams atrast ikvienam

Gan jauni, gan lietoti Audi vienmēr ir izcēlušies ar savu unikālo dizainu, moderno aprīkojumu un bezkompromisu kvalitāti, taču vēl viens šī zīmola trumpis ir plašais un daudzveidīgais modeļu klāsts. Lūk, cik daudzveidīgi ir Audi modeļi:

  • Audi A3 - nelieli ģimenes auto, kas īpaši piemēroti pilsētniekiem. Pieejami gan hečbeki, gan sedani;
  • Audi A4 - sedani un universāļi ar ļoti daudzveidīgu komplektāciju un tehniskajiem parametriem (atkarībā no konkrētā modeļa). Viena no visu laiku iecienītākajām Audi automašīnām;
  • Audi A5 - kupejas, sportbaki un arī kabrioleti, kurus īpaši novērtēs sportisku automobiļu cienītāji
  • Audi A6 - salīdzinot ar Audi A4, šis modelis ir plašāks, kas padara to ērtāku ģimenēm. Arī automašīnas aprīkojums un veiktspēja ir klasi augstāka, tomēr jāņem vērā, ka katram automobilim šie parametri atšķiras;
  • Audi Q5 - kompakta apvidus automašīna jeb džips, kas ne tikai lieliski izskatās, bet arī nodrošina patīkamu braukšanas pieredzi;
  • Audi Q7 - galvenā atšķirība, salīdzinot šo džipu ar nupat pieminēto Q5 – Audi Q7 ir ievērojami plašāks salons, kas to padara par perfektu sabiedroto ģimenēm ar bērniem;
  • Audi TT - ļoti iecienīta kupeja, kas izceļas ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Vasaras izbraucieniem pieejams arī Audi TT kabriolets;
  • Audi quattro - quattro apzīmējums tiek piešķirts automašīnām ar pilnpiedziņu;
  • Audi S6 - Audi A6 sportiskā versija ar jaudīgāku dzinēju un īpaši pielāgotu piekari;
  • Audi allroad - automobiļi, kas piemēroti braukšanai pa zemes ceļiem un citām izaicinošām vietām.

Audi quattro ir automašīnas ar pilnpiedziņu, Audi Avant – universāļi, bet Audi allroad paredzēti, lai pārvietotos pa zemes ceļiem.

Audi e-tron savukārt ir elektromobiļi un hibrīdauto.

Skatīt sludinājumus

Pilsētniekiem pie sirds ies pavisam nelielais Audi A1, bet elektromobiļu piekritēju vidū iecienīti ir Audi e-tron modeļi.

Auto Tirgū mazlietoti Audi pieejami plašā klāstā un par draudzīgām cenām, turklāt ikvienai automašīnai tiek nodrošināta OCTA polise mēneša garumā, pilna degvielas bāka un vispusēja apskate, lai jūs varētu būt drošs par auto kvalitāti. Izvēlieties jums piemērotāko auto, aizpildiet ērto pieteikuma formu un gaidiet mūsu menedžera ziņu!

Dažādu marku un modeļu lietoti un mazlietoti auto

Vai meklējat, kur pirkt lietotu auto, bet nezināt, ar ko sākt? Pie mums ir pieejamas vairāk nekā 200 dažādas automašīnas plašā cenu diapazonā, kas pirms pārdošanas tiek rūpīgi pārbaudītas. Mūsu autocentrā pārdošanai ir sagatavoti dažāda tipa lietoti un mazlietoti auto, un tie visi ir pieejami ar izdevīgiem nosacījumiem.
Automašīnas ir iespējams apskatīt mūsu mājaslapas katalogā vai arī uz vietas autocentrā Rīgā, Granīta ielā 2. Jaunas automašīnas iegāde ir pavisam vienkārša – izvēlieties jums interesējošu automašīnu un aizpildiet pieteikumu. Pēc pieteikuma aizpildīšanas ar jums sazināsies kāds no mūsu menedžeriem, lai informētu par automašīnas iegādes iespējām.

Mazlietoti auto ar garantiju, neatkarīgi no kredītvēstures

Mūsu autocentrā piedāvājam lietotas mašīnas plašā cenu diapazonā, un pirms pārdošanas tiek rūpīgi pārbaudīts to tehniskais stāvoklis, neatkarīgi no auto izlaiduma gada. Katrs auto iegādes darījums tiek apstiprināts ar līgumu, tāpēc klientiem sniedzam garantijas par iegādātā auto kvalitāti. To apstiprina arī mūsu 14 dienu politika – ja ar automašīnu nebūsiet apmierināts, jums ir 14 dienu atgriešanas tiesības.
Pie mums ir pieejami ļoti izdevīgi auto iegādes nosacījumi, jo mazlietotas un lietotas automašīnas pie mums varat iegādāties arī tad, ja jums ir slikta vai sabojāta kredītvēsture.

Ātrs un vienkāršs auto iegādes process

Iegādāties kādu no mūsu auto centrā pieejamajiem auto ir pavisam vienkārši. Mūsu mājaslapas katalogā jūs atradīsiet vairāk nekā 200 dažādas mazlietotas automašīnas, kuru aprakstā varat iepazīties ar konkrētā auto komplektāciju un tehnisko stāvokli. Lai auto atrašana būtu vieglāka, izmantojiet pieejamos filtrus, kuros iespējams atlasīt auto pēc markas, modeļa, ražošanas gada, virsbūves tipa un citiem parametriem.
Izvēlieties savām vajadzībām un vēlmēm atbilstošo auto, un aizpildiet pieteikumu. Pēc pieteikuma iesniegšanas ar jums sazināsies mūsu menedžeris. Lai procesu mūsu klientiem padarītu vēl vienkāršāku, mēs nodrošināsim visu formalitāšu nokārtošanu – piesaistīsim finansējumu, sagatavosim auto pirkuma dokumentus, veiksim tā reģistrāciju CSDD un nodrošināsim OCTA pirmajam mēnesim.

Lietotu auto tirdzniecība Rīgā – plašākā auto izvēle un
izdevīgākie nosacījumi

Piesakiet auto iegādi mūsu mājaslapā, vai brauciet auto apskatīt pie mums uz autocentru Rīgā, Granīta ielā 2, lai pārliecinātos, ka pie mums pieejamas labas automašīnas un izdevīgi iegādes nosacījumi, neatkarīgi no jūsu maksātspējas.
Lai uzzinātu, kā mazlietotu auto tirdzniecība noris pie mums, aicinām iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem par auto iegādi..

Biežāk uzdotie jautājumi

1.

Kāds ir auto iegādes process?

Mūsu mājaslapā ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, kuru izskatīsim 30 minūšu laikā, lai ar jums varētu sazināties mūsu menedžeris un informēt par auto iegādes iespējām.

2.

Vai mājaslapā ir iespējams pieteikties konkrētas automašīnas iegādei?

Jā, pie katras automašīnas mājaslapā ir atrodama pieteikuma forma. Aizpildot formu, mūsu menedžeri saņems jūsu aizpildīto pieteikumu par konkrēto automašīnu.

3.

Vai ir pieejami mazlietoti auto no Vācijas?

Mūsu autocentrā ir pieejami vairāk nekā 200 dažādu marku un modeļu lēti lietoti auto. Tie tiek iepirkti Vācijā, kā arī lielākajās auto izsolēs visā Eiropā. Pirms auto tiek iegādāti, rūpīgi tiek pārbaudīts to tehniskais stāvoklis.

4.

Vai manis noskatītajam auto tiek dota garantija?

Pie mums ir pieejami vairāk nekā 200 lietoti auto ar garantiju, un visi garantijas nosacījumi tiek atrunāti pirkuma līgumā. Pirkuma līgums un tā noteikumi ikvienam ir pieejami mūsu mājaslapā.

5.

Kādu papildu aprīkojumu es varu saņem, iegādājoties auto?

Visiem iegādātajiem auto mēs dāvanā līdzi dodam ziemas vai vasaras riepas – atkarībā no sezonas. Tāpat visas pirkuma izmaksas tiek segtas no mūsu puses – gan CSDD izmaksas, gan OCTA pirmajam mēnesim, tāpēc auto iegādei nav nepieciešama pirmā iemaksa. Piedāvājam arī citas īpašas akcijas un kampaņas, tāpēc aicinām sekot līdzi piedāvājumiem mūsu mājaslapā.

6.

Vai visiem lietotajiem un mazlietotajiem auto tiek veikta diagnostika?

Mēs esam pārliecināti, ka lietots auto var kalpot gadiem ilgi, ja par to attiecīgi rūpējas. Pie mums servisa centrā katra automašīna pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudīta, lai pie jaunā īpašnieka tā nonāktu labā stāvoklī. Servisa speciālisti pirms auto pārdošanas veic pārbaudi auto virsbūvei, dzinējam, ritošajai daļai, ātrumkārbai, elektronikai un salonam, lai pārliecinātos, ka klientam tiek pārdots auto, kas ir darba kārtībā un bez nepieciešamības veikt papildu ieguldījumus.